Andritz Separation
Andritz Separation
Firmayı Tanıyalım
ANDRITZ, çeşitli sektörlerde bulunan firmalar için sistem, ekipman ve servis hizmetleri sunan uluslararası bir teknoloji grubudur. Ana merkezi Graz, Avusturya'da bulunan firma 170 yıllık tecrübesi, binlerce kişiden oluşan donanımlı ekibi ile sektörün önde gelen üreticilerindendir.
Separasyon sorunlarınız için çeşitli ekipmanları ve uzman kadrosu ile maksimum verimlilik, minimum enerji tüketimi sayesinde Andritz Separation, sizlere çeşitli hizmetler sunmaktadır.

Laboratuvar ve Pilot Tesis Uygulamaları
Uygulamalarınızı daha iyi anlamak ve sizlere en iyi şekilde yardımcı olmak adına gerçekleştirilen laboratuvar testleri ve pilot tesis uygulamaları ile separasyon çözümlerinize en doğru şekilde ulaşmanıza yardımcı olunmaktadır.

Yenilikçi ve Sürekli Gelişen Teknolojiler
Andritz her alanda sürekli gelişen ve yenilenen teknolojilere öncülük etmektedir.
Enerji Tasarrufu
Ekipman uygulamalarınızı optimize eden teknolojileri ile Andritz tesislerinizde sağladığı enerji ve güç tasarrufları ile operasyon maliyetlerinizi oldukça azaltır.
Hizmet Alanları
Andritz deneyimli ekip arkadaşları ile mühendislik çözümleri, üretim, yedek parça, bakım gibi her alanda sizlere yardımcı olmaktadır.
Servis Hizmetlerimiz
Satış sonrası Andritz, yedek parça ve servis hizmetleriyle ekipmanların ömürlerini olabildiğince uzatmaktadır.
Dijital Otomasyon Çözümleri
Gelişmiş kontrol sistemleri ile Andritz, ekipmanlarınızın operasyonlarında en büyük yardımcınızdır.

Dünya Çapındaki Referansları
Atıksu Arıtma, Kimya, Madencilik sektörlerinde sahip olduğu binlerce refaransı ile Andritz separasyondaki başarısını gözler önüne sermektedir.

Separasyon Uzmanınız
Separasyon zorluğunuza özel başarılı mühendislik çözümleriyle Separasyon Uzmanınız; Andritz.