FLSmidth
FLSmidth
Firmayı Tanıyalım
FLSmidth, 135 yılı aşkın süredir küresel çimento ve mineral endüstrileri için dünyanın önde gelen ekipman ve hizmet tedarikçisidir. FLSmidth, tek makineden komple çimento fabrikalarına ve mineral işleme tesislerine kadar tedarik kapasitesine sahiptir.
Katı/sıvı ayırma işleminde yılların deneyimine ve bu tecrübenin getirdiği eşsiz uzmanlığa sahip FLSmidth, değerli ürününüz için en doğru ayırma ekipmanını sağlar.
Vakum Tambur Filtre
Susuzlaştırma ve filtreleme çözümleri sunma konusundaki uzmanlığı ve başarısı ile FLSmidth, vakum tambur filtrelerinin sofistike tasarımıyla yüksek standartları korumaya devam ediyor.
Sürdürülebilirlik Programı
MissionZero, FLS'in 2030 yılına kadar çimento ve madencilik tesislerinde emisyonları azaltmayı ve sıfır emisyonlu işletmeyi hedeflediği bir sürdürülebilirlik programıdır.
Kapsamlı Filtre Çözümleri
Yıllarca süren yenilik ve deneyim sayesinde FLSmidth, vakum filtreleri, basınç filtreleri ve filtre medyası içeren filtreleme ekipmanlarının lider ve rakipsiz üreticisi haline gelmiştir.
Hindustan Zinc Ltd (HZL) Zawar'da Atık Yönetim Sistemi
HZL, mevcut atık barajının depolama kapasitesini genişletmek ve sahanın uzun ömürlü olmasını sağlamak için FLS'nin yüksek yoğunluklu yoğunlaştırıcı ve E-disk filtre teknolojisini içeren susuzlaştırma konseptini seçti.
Islak Filtrasyon İşlemleriniz için Mükemmel Sonuçlar Sağlar
Filtre ekipmanınızın performansıyla ilgili şikayetleriniz, yetersiz filtre aracından kaynaklanıyor olabilir. Doğru filtre aracı üretim oranlarını iyileştirir, ekipman ömrünü uzatır, ekipman kullanılabilirliğini artırır ve sonuç olarak genel işletim maliyetlerinizi önemli ölçüde azaltabilir.
İşletme ve Bakım Hizmetleri
FLSmidth, tecrübeli teknik mühendislik ekibi ile kurulum öncesi, sırası ve sonrası servislerinde bilgi birikimi ile sizlere destek olmaya devam etmektedir.
Bakım Seminer ve Kursları
FLS'in bakım eğitimi programları, tesisinizi maksimum verimlilikte tutmanıza yardımcı olmak için tesis ekipmanlarınız ve sistemlerinizdeki günlük ve önleyici bakım uygulamalarına odaklanır. Programlar için https://www.flsmidth.com/en-gb/services/training/maintenance websitesini ziyaret edebilirsiniz.
Dorr-Oliver
FLSmidth, WEMCO®, EIMCO® ve Shriver® ürün önerileri dahil olmak üzere dünya çapında 100 yıldan fazla bir süredir Dorr Oliver markası altında çalışmıştır.