Ovivo Water
Ovivo Water
Firmayı Tanıyalım
Ovivo Water, su hazırlama ve atıksu uygulamalarına teknolojik çözümler sunan ve ekipman tedarik eden dünya çapında başarılı bir üreticidir. Evsel atıksu arıtma, endüstriyel atıksu arıtma, içme suyu hazırlama, petrokimya ve enerji sektörlerine hizmet vermektedir.
Özel ürünleri, gelişmiş teknolojileri ve başarılı sistem entegrasyonları ile su konularında 150 yılı aşkın tecrübeye ve çeşitli referanslara sahip köklü bir şirkettir.
Prosesinize Uygun Doğru Ekipman
Uzman mühendisleri ile proseslerinize özel dizayn edilen doğru ekipmanlarla tesislerinizde verimliliğin artmasına hizmet eder.
Araştırma ve Geliştirme
Gelişen teknolojiyi yakından takip eden kalifiye Ar&Ge departmanı ile Ovivo Water çalışmalarını sürdürmektedir.
Evsel Su Arıtma ve İçme Suyu Hazırlama
Ovivo Water, doğal kaynakları korumak adına hem evsel atıksu arıtma hem de içme suyu hazırlama proseslerinde uzman yaklaşımları ile suyun erişilebilirliğini arttırmaktadır.
Dünya Çapında Su Uzmanınız
Su ve atıksu sorunlarınıza dünya çapındaki referanslarıyla Ovivo Water yardımcı olmaktadır.
Yedek Parça ve Servis Hizmetleri
Üretimden, kuruluma her adıma sizlere hizmet veren Ovivo Water, gerekli yedek parçaları ve servis olanakları ile ekipmanlarınıza en doğru bakımın yapılmasını sağlamaktadır.
Enerji Sektöründe Ovivo Water
Ovivo Water, Petrokimya, Petrol ve Doğal Gaz, Güç sektörlerinde su alımı, soğutucu su hazırlanması, boiler besleme suyunun arıtılması gibi çeşitli deneyimlere sahiptir.
Anerobik Çürütme
Oksijen varlığında gerçekleşen anerobik çürütmede Ovivo Water, ilgili ekipmanları ile prosesin verimliliğini arrtırmayı amaçlar.
200 Yılı Aşkın Hizmet
Ovivo mirasının parçası olan grup şirketleri ile su ve atıksu sektörlerinde 200 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir.