Firmayı Tanıyalım
Tritech, Singapur merkezli su ve çevre çözümlerine sunduğu membran üretimi ve tedariği ile uzmanlaşmış lider markalardan biridir.
 Tritech membran teknolojileri ile içme suyu hazırlama, atıksu proseslerinin optimizasyonu konularında fark yaratan çözümler sunmaktadır.
Endüstriyel Yenilikler
Mikroskop altında görüntüleri verilen membran teknolojileri ile Tritech, endüstriyel arıtma çalışmalarıyla çeşitli yeniliklere imza atmaktadır.
Hizmet Alanları
Tritech, mühendislik, dizayn, üretim, kurulum aşamalarında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.
İleri Osmoz Teknolojisi
İleri Osmoz teknolojisi ile, atıkların uygun bir şekilde filtrasyonu gerçekleşirken aynı zamanda basınçla çalışan membran sistemlerinin kirlenmesi önlenir.
Servis ve Bakım Hizmetleri
Membran çeşitlerine göre yıkama ve bakım hizmetleri değişiklik göstermektedir. Yılda dört kere yıkama, otomatik günlük yıkama ve kimyasal ile temizleme yöntemleriyle kolaylıkla membranlarınızın bakımı yapılabilir.
Özel Dizayn Membranlar
Proses zorluklarınıza özel uygulanan dizaynlarıyla Tritech Membranları kolay uygulanabilir özellikleri ile  taleplerinizi rahatlıkla karşılamaktadır.
İnovatif Çözümlerin Merkezi
Mevcut tesislerinize kolaylıkla entegre edilebilen çözümleri ile Tritech, su proseslerinizde kalite ve verimlilik arttırımında sizlere yardımcı olmaktadır.
Tritech Hakkında
Tritech, su teknolojileri ile çevre sekötüne hizmet etmektedir.
Membran Ürünleri
Çeşitli membran ürünleri sunmaktadır.