Buss-SMS-Canzler
Buss-SMS-Canzler
Firmayı Tanıyalım
Merkezi Butzbach, Almanya'da bulunan Buss-SMS-Canzler termal ayırma işlemi çözümleri konusunda uzmanlaşmıştır. 100 yılı aşkın bir süredir aktif olan Buss-SMS-Canzler, Evaporasyon, Kurutma ve Yüksek Viskozite Teknolojileri alanındaki uzmanlığını genişletmeye devam etmektedir. 

Buss-SMS-Canzler, evaporatör teknolojisindeki lider uzmanlığı ve dünya çapında İnce Film Evaporatörü'ndeki bir numaralı üretici olması ile tanınmaktadır.


Endüstrilere Genel Bakış

Buss-SMS Canzler, Kimyasallar, İlaç, Polimerler ve Elyaflar, Gıda, Çevre gibi birçok endüstrinin yanı sıra, Yağ ve Oleokimya Endüstrisinde güçlü bir şekilde faaliyet göstermektedir. Lesitin, biyodizel/gliserin, yağ asidi, omega-3 ve daha pek çok ürün, SMS'in buharlaştırma, damıtma, konsantrasyon, saflaştırma ve asit giderme alanlarındaki uzmanlığı kapsamındadır.


İnce Film Evaporatör Kesiti
Beslenen ürün iç duvarlara dağıtılır ve aparatın ısıtma yüzeyinde ince film oluşur. Proses gereksinimlerinize göre çok çeşitli ince film buharlaştırıcılar arasından doğru seçim yapılır.
Dikey İnce Film Evaporatörü
Ürünün kuruma davranışına uygun seçim ile çeşitli uygulamalar için, tüm dünyada 500'den fazla kurutucu tedarik edilmektedir.
Test Merkezi Pratteln, Switzerland
Uygulamanıza en iyi özelleştirilmiş çözümü elde etmek için İsviçre Pratteln'deki test merkezini hizmetinize sunmaktadır.
Size Özel Proses Çözümleri

Test merkezi, tüm teknolojilere sahip 20'ye kadar pilot tesisten oluşur. Sizin için doğru çözüm önerisine göre laboratuvar ve pilot testi gerçekleştirerek yeni tesisler, ölçek büyütme veya süreç optimizasyonu yatırımlarınız için en güvenli yol olmaya adaydır.

Mühendislik Servisi

Derinlemesine bilgi birikimi ve ekonomik bakış açısıyla birleşen geniş tecrübe ile Buss-SMS, geliştirme aşamasından ekipmanın devreye alınmasına kadar mühendislik hizmeti ile optimal bir çözüm üretir.


Yüksek Viskozite Teknolojisi, REASIL Rotor
Yüksek viskoziteli ürünler gibi işlemden geçirilmesi zor ürünler için Yüksek Viskozite teknolojisi kullanılmaktadır. Esas olarak polimerizasyon, buharlaşma, kristalizasyon, birleştirme, yüksek viskoziteli karıştırma, süblimasyon işlemleri için uygulanır.

İnce Film Evaporatör
Buharlaştırma teknolojilerinde en sofistike cihazlardan biri olan İnce Film Evaporatör, viskoz, zor sıvıların işlenmesinde kullanılmaktadır.