Rei Process
Rei Process
Firmayı Tanıyalım
1977 yılında kurulan bir STS Grup Şirketi olan Refrigeration Engineering International (REI) Process, 30 yılı aşkın süredir Petrol ve Gaz, Petrokimya, Rafineri, Enerji endüstrileri alanlarında proses paketlerinin tasarımını ve imalatını sağlamaya devam etmektedir.
REI Process, doğal gaz işleme, proses soğutma, sıkıştırma için gerekli ekipmanları sağlamada güçlü bir itibara sahiptir. Merkez ofisi Avustralya'nın Sidney şehrinde bulunmakta, satış ve yönetim operasyonları BAE, Dubai'de gerçekleştirilmektedir. STS Manufacturing'de üretim Umman, Muscat'ta bulunmaktadır. 
İmalatta Esneklik: Dünya Çapında ve Şirket İçi İmalat
STS Group'un bir parçası olan REI Process, Umman ve BAE'de bir şirket içi fabrikasyon lokasyonuna sahiptir. Ayrıca, REI Process'in yüksek standartlarını koruyan Endonezya, Malezya, Çin, Hindistan ve Güney Kore'de bulunan fabrikasyon ortakları vardır.
Detaylı Tasarım Süreci
Tüm projeler 3 boyutlu katı modelleme tasarımı kullanır.
Çiğ Noktası Kontrolü - Propan Soğutma
REI, Suriye'deki Hayan Petroleum Company için tam bir propan soğutma ünitesi tasarımı ve mühendisliğini yapıp, ana ekipman ve kritik parçaların tedariğini sağlamıştır. 
Hizmetler
REI Process, kalifiye ekibi ile danışmanlık, eğitimlerle size özel tasarlanmış çözümler konusunda destek vermeye devam ediyor.
Gaz Sıkıştırma Sistemleri
REI, esnek bir yaklaşımla koşullarınızı inceleyerek ve gereksinimlerinizi dikkate alarak özel gaz sıkıştırma sistemleri tasarlayabilir.
Proses Soğutma
REI'nin geleneksel ana işi proses soğutmadır ve
şimdiye kadarki en düşük sıcaklıkta yağlı vidalı kompresörü kullanarak, -100 ° C'ye kadar çalışan kurulu soğutma sistemi mühendisliği başarısı mevcuttur.
Petrol, Gaz ve Yan Sanayi Sektörlerinde REI ile çalışan şirketler
REI, ekipmanın kalitesinin en iyi kanıtının ve göstergesinin müşterileri olduğuna inanır.
Amonyak Gübre Fabrikası
REI, WMC Gübreleri, Fosfat Tepesi, Avustralya'ya zengin bir fosfat kayası yatağına bitişik olarak inşa edilen yeni bir yeşil alan amonyum fosfat gübre tesisi için amonyak sıvılaştırma ve depolama için tüm soğutma gereksinimlerini sağlamıştır.