Oseco Elfab
Oseco Elfab

 

Firmayı Tanıyalım
Merkezi İngiltere’de bulunan Elfab firması proses emniyetini ve çalışanların güvenliğini sağlamaya yönelik basınç düşürücü sistemlerin (patlama diskleri, panelleri) dünya çapında üreticisidir. İleri seviyedeki teknolojik üretim tesisi ile zamanında ve hatasız ürünler sağlamaktadır. Elfab, basınç yönetimi için tasarım, test ve danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır. Her iki marka da Halma çatısı altında ortak çalışmaktadır.
Basınç yönetiminde 80 yılı aşkın tecrübesi ile, sektöre yenilikler getiren küresel bir liderdir.

 

Lojistik Seçenekleri
Oseco istemiş olduğunuz tüm isteklerinizi, size özel seçeneklerle sunmaktadır.
Tasarım ve Danışmanlık
En yeni 3D CAD yazılımını kullanarak Oseco eksiksiz bir disk ve montaj tasarımı, serbest akış alanı hesaplamaları ve müşteriye özel  çözümler sunabilir.
İlaç Endüstrisi
Ürünlerimiz;  reaktörler, pompalar, ısı eşanjörleri ve diğer işleme ekipmanları gibi çeşitli prosesleri ve kritik ekipmanları korumak için tasarlanmıştır.
Enerji
Oseco, sondajdaki ilk aşamalardan üretim için bir kuyu oluşturmaya kadar kullanılan çok çeşitli patlama disk ürünleri üretmektedir.
Test ve Muayene
Dijital basınç göstergeleri, -94 ° F ila 1000 ° F arası sıcaklık testi, Ulusal Standartlara göre izlenebilir dahili kalibrasyon standartları, Kaçak testi, Yüzey pürüzlülüğü ölçümü.
Basınç Emniyet Çözümleri
Oseco'nun titiz mühendislik süreci, ihtiyaçlarınızı ve bu ihtiyaçlara en iyi çözümleri belirlemek için keşif ve değerlendirme ile başlar.
Petrol Sahası Çözümleri
Oseco, enerji endüstrisinde yüksek kaliteli basınç tahliye cihazlarına olan ihtiyacı cevap vermektedir.
Proses
Oseco, kimya, rafinaj, açık deniz petrol ve gaz, biyoteknoloji ve gıda endüstrileri için geniş bir basınç tahliye çözümleri yelpazesi sunmaktadır.