Alphatec-Engineering
Alphatec-Engineering

 

Firmayı Tanıyalım
Dönen ve pistonlu makinaların temel problemlerinin çözümü ile vibrasyon ve hizalama sorunlarının giderilmesi
Temel onarımları konusunda uzman olan Alphatec-Engineering, ağır endüstriyel makinaların vibrasyon ve hizalama problemlerini 40 yıllık tecrübesiyle çözmektedir
 
Harç Uygulama Uzmanlığı
42 yıldan fazla bir süredir, rakipsiz teknik bilgiyi en iyi ürünlerle birleştirerek, dünya çapında çok çeşitli endüstriyel pazarlarda mükemmel hizmet sunmak.

Çalışma Metodu
Performans hedeflerine ulaşmak için varlıklarında en iyisi. Kendi müteahhitlik kolu ve güçlü bir küresel profesyonel ağına sahip tek epoksi harç üreticisiyiz.
ISO 9001: 2015 sertifikası
Alphatec tarafından gerçekleştirilen çalışmalar, API RP 686, GMRC, ACI ve EFRC tavsiyeleri doğrultusunda yüksek uluslararası kalite standartlarında yürütülmektedir.
Yüksek titreşim seviyeleri
Kritik ekipmanın yıkıcı arızası, temel / hizalamayla ilgili olabilir; yumuşak ayak, yanlış hizalama, kırık ankraj cıvataları, soğuk bağlantılar, yağ / kimyasal kirlenme, yanlış hizalama, çatlaklar ve harç arızası.
Güvenilir çözümler
Tam bir bütünlük sağlamak için harç malzemesi seçimi çok önemlidir ve uygun şekilde yerleştirilmiş bir epoksi harç, makinenin kalan ekonomik ömrü boyunca iyi işlev görecektir.
Servisler
Temel onarımı; Muayene, Değerlendirme ve Teşhis; Epoksi reçine enjeksiyonu; Beton temellerin rehabilitasyonu; Ankraj cıvatalarının onarımı ve değiştirilmesi, Saha Denetimi; Kızak Kurulumu; Reçineler ve Derzler uygulaması.

Ürünler
ALPHATEC® 800 High-performance Epoxy Grout. ALPHATEC® 342 Resin Injection System. ALPHATEC® 170 Chock Grout. ALPHATEC® 240 Epoxy putty compound.

Güvenilirliğe katkı
Projenizin başında doğru malzemeleri ve uzmanları kullanmak, uzun vadede tasarruf sağlayacak ve sonuç olarak yatırım masrafını karşılayacaktır.