Firmayı Tanıyalım
ErreEsse, 2004 yılında kurulmuş bir İtalyan şirketidir. ErreEsse üretim yelpazesi, 72" çap ölçüsüne kadar aşırı sıcaklık ve basınçları destekleyen, çok yönlü üstten girişli ve yandan girişli küresel vanaları içerir. İster asit solüsyonlarıyla korozif olsun ister daha yüksek döngü frekansına sahip olsun, zorlu servis uygulamalarında çalışmak için tasarlanmıştır. 
ErreEsse, İtalyan menşei, kısa teslimat süresi , API, ISO, PED & SIL onaylı üretim yelpazesi ve kurum içi test hizmetlerinin güvenilir bir kombinasyonunu sunar. Üretim programı nikel alaşımları, dubleks, süper dubleks, titanyum, alüminyum-bronz, 6-molibden, paslanmaz çelik ve karbon çeliği metal ve yumuşak oturma yüzeyli vanalardan oluşur.

Normatif Referanslar
ErreEsse Vanaları, Uluslararası Standartlara göre mühendisliği yapılmış, tasarlanmış, üretilmiş ve test edilmiştir.

Malzemeler
ErreEsse Vanalar aşağıdaki malzemelerden üretilebilir: Karbon çelik, Paslanmaz çelik, Dubleks, Süper Dubleks, Nikel Alaşımları, Titanyum, Bronz, Alüminyum-Bronz veya müşteri isteğine göre özel malzeme.
Mühendislik & Üretim
AutoCAD, Solid Works 3D gibi bilgisayar programlarıyla vana tasarımının ve üretiminin her adımı üzerinden geçilerek yüklerin, gerilimlerin ve deformasyonların Finit Element Testleri, uluslararası standartlara göre yapılır. 
Sertifikasyon
ErreEsse ISO, OHSAH, PED, SIL, AtEx, GOST-R gibi uluslararası sertifikalara sahiptir.
Ölçü/Basınç Sınıfı 
ErreEsse, uygulama alanına göre geniş ürün ebatları ve basınç sınıf yelpazesine sahiptir.
Testler
ErreEsse kendi bünyesinde test departmanına sahiptir. Tüm muayene ve testler proje şartnameleri ve datasheetler  doğrultusunda kalifiye ve deneyimli personel tarafından yapılmaktadır.
Endüstriyel Uygulamalar
ErreEsse, farklı endüstriyel uygulamalar için ürünlere sahiptir. Uygulama ve proses akışkan özellikleri, bir vana tipi ve malzeme seçiminde ana faktörlerdir.
Hızlı Sipariş Süreci
ErreEsse, kanıtlanmış hızlı ve zamanında teslimat referansına sahiptir. Bunu seçilmiş ve onaylanmış AB tedarikçilerinden sağlanan geniş bir hammadde stoğu ve çok sayıda yerel işleme ve boya atölyesi sayesinde başarmaktadır.