Firmayı Tanıyalım
Temati Group, ticari ve endüstriyel yalıtım sektörlerinde kullanılan yalıtım koruma ve yardımcı ürünlerin küresel bir sağlayıcısıdır. Temati, 1962 yılından beri Hollanda'da bulunan genel merkezi ile faaliyet göstermektedir. H.B.'nin Foster® ve Childers® ürünlerinin tek distribütörüdür. Avrupa, Hazar Bölgesi ve Kuzey Afrika'da Fuller. Ayrıca Temati, müşterilerinin özel ihtiyaçlarını ve teknik gereksinimlerini karşılayan yenilikçi ve iyileştirilmiş ürünler geliştirmek için saygın uluslararası üreticilerle yakın işbirliği içinde çalışır. Şirket, en yüksek kalite standartlarının karşılanmasını sağlayan ISO9001 sertifikasına sahiptir.
 

 

Başarılı İzolasyon Ürünleri
Temati, çeşitli çalışma sıcaklıkları ve koşullarına uygun bir dizi özel yalıtım ürünü sunmaktadır. Temati, kriyojenik, soğuk, çift sıcaklık, ortam veya sıcak uygulamalar için ihtiyaç duyulan herhangi bir ısı yalıtım sistemi için mükemmel bir çözüme sahiptir. Müşteriler, yalıtım ceketleri ve 2 bileşenli PU köpük kitleri dahil olmak üzere çeşitli yalıtım ürünleri arasından seçim yapabilir.
Asbest Azaltma
Temati, eksiksiz bir sıvı azaltma ürünleri yelpazesi olan Foster Asbest Azaltma ürünlerinin tek distribütörüdür. Bu ürünler, mevcut asbest (çimento) katmanlarına nüfuz etmek, kapsüllemek ve/veya örtmek veya havaya zararlı lifler salmadan asbestin çıkarılmasına izin vermek için özel olarak formüle edilmiştir.
Soğuk / Kriyojenik Yalıtım
Temati, kaplamalar, sızdırmazlık malzemeleri, yapıştırıcılar, folyolar ve bantlar gibi eksiksiz bir ısı yalıtım koruma ürünleri yelpazesi sunmaktadır. -196°C'ye kadar düşük sıcaklıklarda çalışan soğuk yalıtım sistemlerine nem girişini engelleyen çözümler sunar.
Foster'ın Gücü
Foster ürünleri, çeşitli uygulamalar için olağanüstü yalıtım koruması sunar. Pazar lideri olarak 50 yılı aşkın deneyimiyle Foster'ın çözüm yelpazesi, aşırı koşullar altında çalışan yalıtım sistemleri için nem girişini etkili bir şekilde önler ve optimum performansı korur.
Çıkarılabilir Yalıtım Şilteleri
Temket yalıtım şilteleri özel olarak tasarlanmış ısıya dayanıklı Temtex kumaşlardan üretilir. Bu şilteler kolayca çıkarılarak pompalara, valflere ve diğer bağlantı parçalarına erişilebilirlik sağlayarak bakımı kolaylaştırır.
Endüstriyel Süreçlerde  Karşılaşılan Zorluklar..
Güvenilir ve yenilikçi çözümler gerektiren sorunların çözümünde Temati'nin onlarca yıllık deneyimine ve uzmanlığına güvenebilirsiniz. Yalıtım koruması, korozyon önleme, asbest azaltma veya uzman yalıtım ürünleri ile ilgili olsun.
Korozyon
Temati'nin İzolasyon Altında Korozyon ürünleri, CUI'yi önlemek ve kontrol etmek için etkili bir çözüm sunar. Müşteriler, bu özel ürünleri kullanarak yalıtım sistemlerinin uzun ömürlülüğünü ve performansını artırabilir, sık onarım ve değiştirme ihtiyacını azaltabilir. Temati'nin İzolasyon Altında Korozyon ürünleri ile müşteriler, duruş sürelerini en aza indirebilir ve operasyonel verimliliği en üst düzeye çıkarabilir, sonuçta maliyet tasarrufu ve artan üretkenlik elde edebilir.
Profosyenel Güç
Temati'deki ekip, olağanüstü müşteri hizmeti sunmaya kendini adamış deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır. Temati'nin personeli, müşterilerin yalıtım ve koruma gereksinimleriyle ilgili bilinçli kararlar almalarına yardımcı olur. Her müşterinin işinin benzersiz gereksinimlerini anlamaya kararlı olan Temati ekibi, başarıyı ve büyümeyi sağlayan özel çözümler sunar.