Firmayı Tanıyalım
HB Fuller firmasına ait Foster ürünlerinin Avrupa lisansörü olan Temati firmasının merkezi Hollanda’da bulunmaktadır. Foster ürünleri yanında izolasyon yardımcı malzemeleri (yapıştırıcılar, aksesuarlar, mastikler ve dolgu macunları) ve IMO sertifikalı yanmaz kumaş tedarikçisidir.
Ana merkezi Hollanda'da  bulunan ISO 9001 sertifikalı bir şirket olan Temati Group 1962'de kurulmuştur. İzolasyon sistemlerinin hazırlanmasında teknik danışmanlık hizmeti de sunmaktadır.
 

 

Başarılı İzolasyon Ürünleri
2 bileşenli PU köpük kitlerinden çeşitli yalıtım şiltelerine kadar yalıtım ürünleri sizin için mevcuttur.
Asbest Azaltma
Özel Foster distribütörü olan Temati, eksiksiz bir asbest azaltma ürünleri yelpazesi sunmaktadır.
Soğuk / Kriyojenik Yalıtım
50 yılı aşkın süredir ısı yalıtımının korunmasında dünya pazar lideri olan FOSTER ürünleri, –196 ° C'ye kadar düşük sıcaklıklarda çalışan soğuk yalıtım sistemlerine nem girişini önlemek için çözümler sunmaktadır.
Foster'ın Gücü
Foster, dayanıklı ve tüm isteklerinize yanıt bulan Temati ürünleri arasında yer almaktadır.
Çıkarılabilir Yalıtım Şilteleri
Özel olarak geliştirilmiş ısıya dayanıklı Temtex teknik kumaşlarından üretilmiştir. Ürünlerimiz yüksek sıcaklıktaki kurulumları uygun hale getirir.
Endüstriyel Süreçlerde  Karşılaşılan Zorluklar..
Yalıtım, Korozyon, Asbest Azaltımı ve Yangın Güvenliği gibi,  güvenilir ve yenilikçi ürünler gerektiren ciddi sorunlarda  Temati'nin onlarca yıllık deneyimine ve uzmanlığına güvenebilirsiniz.
Korozyon
Yalıtım Altında Korozyon ürünlerimiz,  tesis ve  ekipmanlarınızı  etkili bir şekilde korumak ve tesisatınızın ömrünü uzatmak için tasarlanmıştır.
Profosyenel Güç
Uzman kadro ve mühendis ekibi ile Temati, size  her zaman gereken güven ve desteği verir.