Flexatherm
Flexatherm

 

Firmayı Tanıyalım
Flexatherm, 1992 yılında kurulmuş, sağlam kalitesi, tasarımı ve üretim kabiliyetleri ile kompansatör ve esnek hortumlar için sektörlere hizmet vermektedir
Flexhaterm müşteri tabanı çimento, çelik, rafineriler, savunma, enerji üretimi, boru hattı, gübre, otomobil ve lokomotif sektörlerini kapsamaktadır.

 

Üretim Tesisleri
Tesis, 50 NB'den herhangi bir üst aralığa kadar değişen boyutlarda eksenel, üniversal, gimble, menteşe, basınç dengeleyici ve fabrikasyon kompansatör üretme kapasitesine sahiptir ve bu, yalnızca nakliye kısıtlamaları nedeniyle sınırlandırılabilir
Ar-Ge
Kaynak, metalik bir körükteki en önemli parametredir. Bir körüğün ömrü büyük ölçüde kaynak kalitesine bağlıdır. Flexatherm, tüm boyutlarda / tipteki körüklerde tek tip kaynak kalitesi elde etmek için çeşitli aparatlar, fikstürler ve döner tablalar geliştirmiştir. Kaynak prosedürü ve kalifikasyonu ASME bölüm IX ile uyumludur.
Sertifikasyon
Tüm ürünler ISO standartlarına göre üretilmektedir.

 

 
Testler
Flexatherm, ürünlerinin kalite standartları konusunda çok titizdir. Yazılım ile üretilen tasarımın performansını test etmek için birçok test fikstürü geliştirmiştir. Ayrıca, çeşitli özel ve kritik testler için üçüncü taraf test kuruluşları tarafından da desteklenmektedir.
Kurum içi Testler
Kendi içerisinde standart testleri yapabilmektedir.

Kaliteli Ürünler
Yüksek kaliteli ürünler üretmektedir.